O tzv. prasečí chřipce

Autorka: Namu

V krvi se nacházejí všelijaké proteiny a kousky DNA, které tělo samo vyrábí k různým účelům. Buňky těla spolu pomocí těchto kousků DNA vzájemně komunikují – posílají si „návody“. Samozřejmě, že putují v krvi jiné kousky, když jsme šťastní a v klidu, než když máme stres nebo jíme nevhodné věci nebo jsme se právě včera opili.

Tyto kousky DNA označili „vědci“ (95-98 % vědců je placeno průmyslem) za VIRY a přisuzují jim nemoc vyvolávající účinky. To je ovšem VÍRA, nic takového nebylo nikdy dokázáno. (Většině lidí bude připadat tento fakt absurdní a neuvěřitelný, ale tak tomu skutečně je.)

Je pouze jediná instituce na světě, CDC (americký úřad pro epidemie a součást Pentagonu), která vezme vzorky krve, rozhodne, že určitý kousek DNA se od nynějška bude považovat za virus prasečí chřipky a nastaví testy, které najdou přesně tento kousek DNA. A tyto testy pošle do všech zemí světa. WHO (světová zdravotnická organizace) a CDC jsou velmi úzce spojeny.

Tamiflu jako „prostředek proti chřipce“ má jako vedlejší účinek silné symptomy chřipky (?!). Takže lidem, kteří utrpí silné vedlejší účinky „léku“ se bude říkat, že za to může virus.

A teď se na obyvatelstvo chystá očkování proti tomuto nesmyslu, v některých zemích se již „zvažuje“ povinné očkování. Poškození z jedovatých látek v očkování se bude vydávat za další těžké symptomy chřipky.

Je zvláštní, proč si média na celém světě dávají tu práci, vyvolat dojem, jako by existovala pandemie. Sice byly na Tamiflu již vydělány miliardy, a o očkování se dá předpokládat totéž. Jenže ti lidé, kterým patří celé farmaceutické koncerny, jsou titíž, kteří mají právo tisknout peníze – tudíž jim o peníze nemůže jít.

O co jim tedy jde? Popřemýšlejte o tom.

U mnohých duchovně zaměřených lidí panuje názor, že by samotné bavení se o těchto důvodech mohlo (u většiny nepřipravených) způsobit kvůli negativním energiím s tím spojených podobný účinek jako „podpůrné“ látky obsažené v těchto nových očkování typu prasečí chřipky. Tedy že otrávená mysl je horší než otrávené tělo.

K tomu bychom rádi podotkli, že strach je nám vštěpován již plenkami začínaje, školou pokračuje, a kdyby náhodou ještě někdo nepochopil, že má mít strach, tak zbytek zařídí „veřejná“ média, nacházející se v rukou těch, kteří těží z našich strachů.

Otrávená mysl že je horší než otrávené tělo? Jenže otrávené tělo už nemůže normálně myslet.

Víte, jak vypadají nervové buňky? Takové tělísko s mnoha nožičkami. Trochu jako medúza. A ty nožičky se dotýkají nožiček jiných nervových buněk a v případě potřeby si pomocí doteků těch nožiček vyměňují informace. Když se do blízkosti těchto nervových buněk dostane rtuť, nervová buňka své nožičky stáhne k sobě, ke svému tělíčku, a tím se už druhých nedotýká a nemůže přenášet informace. Podle dosavadních zkušeností to je nevratné. Rtuť se nachází jak v očkovacích sérech, tak v amalgámových plombách. V očkovacích sérech se nachází ještě celá řada jedovatých látek, jako např. formaldehyd, hliník a jiné.

Komu se podaří oprostit se od strachů na základě vštěpovaných dogmat, uvidí, jak tělo báječně funguje a bude vědět, co má dělat, pokud se u něho projeví horečka či jiné projevy LÉČIVÝCH procesů v organismu.

V přírodě žádné nemoci způsobené viry neexistují. Např. byly vypsány ceny 10.000,- € a 20.000,- € za důkaz viru HIV (AIDS) a za důkaz viru vztekliny. Nikdo se zatím nepřihlásil. Neexistují žádné vědecké publikace s důkazy o nemoci způsobujících virech.

Přeji pěkný den a radost nad božím stvořením, ve kterém neexistují zlé viry ani bakterie.

Existují ovšem chemikálie, špatná strava, stres, pesticidy, technické záření všeho druhu. Neměli bychom tyto příčiny nemocí připisovat těm, kteří nás jich zbavují – bakteriím a plísním.