Člověčí voda Menschenwasser

Člověčí vodu MENSCHENWASSER lze užívat přímo, ve sklenici vody i zevně. Rozprašovač pro vnější použití je přiložen.

  • pro pravidelnou péči o zdraví
  • léčebné užití pro regeneraci
  • člověčí voda není medikament!

Skleněná lahvička s kapátkem (50 ml) — rozprašovač (50 ml)

bumbající

Zevně: pro vnější použití je přiložen rozprašovač (50 ml). Lahvičku jednoduše naplnit pitnou vodou a přidat 13 kapek člověčí vody. Nyní můžete výrobek používat i zevně.

žena stříká

Zde se uplatní výhody našeho rozprašovače. V hlavici má zvláštní kovovou vložku, která umožňuje velmi jemné rozprašování a postřik. (Viz obrázek vlevo. Napravo je vidět rozdílný postřik u obvyklého rozprašovače.)

menschenwasser_-min

Dávkování a použití:

Vnitřně: doporučujeme denně 4 kapky na sklenici vody, nejlépe ráno. Nezáleží na tom, zda před jídlem nebo po jídle. Možno užívat přídavně i večer. Naslouchejte však svému „vnitřnímu hlasu“.

muž postřikuje

Mnoho zákazníků kromě toho používá člověčí vodu po sprchování, koupeli nebo sportu. To je nejlepší příležitost rozprášit člověčí vodu na celé tělo a dosáhnout tak maximálního účinku.Rozstřikují asi metr kolem sebe do tzv. aury, pak na celé tělo, a nakonec asi čvrt minuty před osušením počkají. K tomu používají 20 kapek člověčí vody na ½-litrový rozprašovač s vodovodní vodou.

muž stříká

Dávkování a použití člověčí vody je jednoduché.

Pro vnější použití:

Pro vnitřní použití:

Ohlasy uživatelů člověčí vody Menschenwasser

„Herpes už není téma! Už Vám to někdo řekl? Jakmile si všimnu, že se na ústech tvoří takový flíček, hned na to nakapu člověčí vodu a dělám to pravidelně. Pak už to vůbec nepropukne. Odstupy, kdy se herpes ohlašuje, se stále prodlužují!‘‘ (C. S. z A.)

„Měla jsem na chodidle dvě velké bradavice. Užívala jsem člověčí vodu vnitřně a mísila Lichtmatrix-krém s člověčí vodou. Díky dennímu, soustavnému používání obě bradavice po třech týdnech úplně odpadly. Jsem nadšena a mám velkou radost, že mohu zase chodit bez bolestí!“ (R. P. z P.)

„Při použití člověčí vody u dvou mladistvých ohledně akné v obličeji jsou výsledky stále vynikající. Navzdory pětidenní přestávce v používání zůstala předchozí akné obličeje vysušena a proces zhojení velmi dobře pokračuje.“ (J. L. ze S.)

„Jsem tou vodou úplně nadšená. Od té doby, co beru denně kapičky (2 krát 4 kapky), daří se mi dobře. Před nějakou dobou jsem sáhla rukou na ještě velmi horkou ceranovou plotnu. Okamžitě jsem si na to nastříkala člověčí vodu a na ještě vlhkou ruku jsem dala trochu krému. Bolest okamžitě přešla a ani později to nepálilo.“ (F. D. ze S.)

„Kapičky člověčí vody uívám již nějakou dobu. Myslím, že mne vnitřně uklidňují.“ (S. B. z M.)

„Piju a postřikuju každý den, protože se mi s tím daří lépe a lépe (ne, že by se mi předtím dařilo špatně) a mnohé se pozitivně změnilo. Postřikování u mě způsobuje rychlé, hluboké uvolnění. Jsem všeobecně klidnější a už se ani nerozčiluju. (Tajně to rozstřikuji i v kanceláři.) Mám větší chuť pít, ale žízeň se snadněji utiší. Stačí teď 2—3 litry denně. Mám pocit, že moje tělo dokáže nyní vodu lépe zpracovat, zlepšil se i vzhled mé pokožky. Moje přítelkyně se v tom koupe a hluboce ji to uvolňuje, to se mi opravdu líbí. Po namáhavém dni v kanceláři, mnoha hodinách u počítače si navlhčíme vatičky a před usnutím si je položíme na oči. Dobře se usíná, a pomáhá to i proti bolestem hlavy. Je také dobré, když se předtím ještě rozprašuje v ložnici. To se nedá vysvětlit, musí se to prožít respektive procítit.“ (M. H. z M. )

„Poté, co při mém šestiletém utrpení s neurodermitidou (vyrážky/svědění na pažích, prsou, hlavě, v podkolení atd.) nic nepomohlo, po pětiměsíčním užívání člověčí vody (pít, postřikovat a potírat s Lichtmatrix-krémem) to naprosto přešlo a už se to nevrátilo. Odstupy fází svědivosti se pomalu zvětšovaly a její záchvaty byly méně prudké. Pravděpodobně by to mohlo jít i rychleji, ale zpočátku jsem to používal nepravidelně, jelikož jsem si nedokázal představit, že by to mohlo pomoci, a při postřikování jsem si nejprve připadal trochu divně. I kvůli tomu, že se mají postřikovat všechny (všechny;*) tělesné otvory.“ ( D. R. z M.)