chEcHtEC aneb Panikáři jedou, cibuličku vezou

Šipka označuje okamžik, ve kterém hromadné sdělovací prostředky začaly šířit paniku – jak vidno, stalo se tak poté, co počet výskytů onemocnění začal klesat.

Zdroj: RKI, Epidemiologisches Bulletin vom 06. 06. 2011, via Depesche Nr. 15

Zajímavé je také, že poté, co se Španělsko pokoušelo vzdorovat zavedení gentechnicky manipulovaných plodin do zemědělství, byla na odvetu odhalena španělská bio-okurka jako původce nové strašlivé pandemie. Byť se zanedlouho přišlo na to, že se španělské okurce křivdilo, stačilo to na to, aby se v mnoha obchodech objevily vyhlášky, že z důvodů ochrany zákazníků se v sortimentu už nevyskytuje žádná zelenina ani ovoce ze Španělska.

Fotografie z bezplatné obrazové databanky www.piqs.de: Knipsermann, „Wir sind gesund!“ CC-Lizenz (BY 2.0) http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/de/deed

Víte, statisticky viděno nejsou dvě třetiny úmrtí denně důvodem k panice. V Německu zahynulo vloni 10 lidí denně při dopravních nehodách, 36 lidí si denně vezme život, minimálně 136 lidí denně umírá na vedlejší účinky léků, které jim předepsali lékaři, a přes 1130 lidí denně umírá na srdeční a cévní choroby.

Zatím jsem však neviděl poutače, které by varovaly před koupí automobilu nebo návštěvou lékaře.

Spíš to vypadá, jako by si velký bratr vzal na mušku bio-plodiny. A jelikož se v současné době všechno gentechnicky nemodifikované příčí vytýčeným cílům, nemusíme se divit, když bio-okurky vystřídají bio-klíčky a pak zase něco jiného. Zprávy, které jsem v rozhlase výjimečně zaslechl, končily vždy stejně: „na podezřelých plodinách se sice zatím nepodařilo najít žádné z hledaných choroboplodných zárodků, ale je to bezpochyby dobrá stopa“.

Nu, napřesrok nás jistě čeká nová pandemie. Chřipka už asi tak netáhne, bio -zemědělce vyřídíme letos, a co přijde potom?

Nápad bych měl: při cestě metrem mi dnes padl do ruky známý bulvární plátek Bild-Zeitung. Stálo tam, že v Austrálii se má během příštího týdne schválit v parlamentu vraždění velbloudů v zájmu ochrany životního prostředí a snižování hladiny CO2. (Spíš mi to připadalo jako zpráva z „Dikobrazu“, netušil jsem ani, že v Austrálii mají velbloudy, ale takhle to tam stálo. Že by mysleli klokany?) Přišlo se totiž na to, že jeden velbloud vyloučí za rok 45 tun metanu, pročež za každého zabitého velblouda se obdrží certifikát a asi 50 €.

To by mohl být příští trend. Lidé, kteří trpí nadýmáním, budou prohlášeni za zločince, a drženi v podzemních kobkách budou nás ostatní šťastlivce zásobovat bioplynem. To vyřeší energetickou otázku, všechno bude k mání velice levně a budeme se mít jako v ráji… Dokud… ouha… se nám také nezačnou v útrobách vytvářet plyny…

Promiňte, musím vyhledat toaletu…

Ale teď vážně:

Pokud se tělo rozhodne mít průjem, chce se něčeho ZBAVIT. Proto se nesmí dávat žádné průjem stavící léky, ale vylučování se má podpořit. Tzn.: pijte čaje z jitrocele, slezu, pijte hodně vody, a pokud průjem trvá déle než den, je potřeba doplňovat elektrolyty (na špičku nože krystalické nebo mořské soli na sklenici vody).  Proti křečím vám pomůže meduňkový čaj a proti krvácení kontryhel, jitrocel, silnější zelený čaj.

Průjem se dostavuje tehdy, když se nashromáždí moc něčeho, čeho se organismus potřebuje zbavit. To se může týkat hmotných látek (jedů z potravy, chemtrailů atd.), ale i psychických záležitostí. Průjem je ozdravná akce organismu.

Současná aféra kolem EHEC způsobila, že se ničí tisíce tun hodnotných potravin, plných vitamínů a živných látek, které by mohly nasytit milióny lidí. Komu to slouží? Farmaceutickému, chemickému a gentechnickému průmyslu. Ekonomické ztráty velké koncerny přežijí, ale drobní zemědělci a biofarmáři na tom můžou zkrachovat.

 

nakladatelství PAPRSKY, červen 2011