Rozprašovač na čistivou vodu

Pro snadné čištění máme rozprašovač na čistivou vodu Butzwasser®

malý objem 0,5 l (pro neunavující čištění)

solidní provedení s nastavitelnou tryskou

„Made in Germany“

hlavici s tryskou lze otáčet o celých 360°

čistící roztok vytvoříme 5 kapkami čistivé vody Butzwasser® + 0,5 l vody

čistivka a rozprašovač

Ohlasy ze světa podnikání

„Už tři roky prodáváme čistivou vodu Butzwasser® a nejrůznější Lichtmatrix-produkty. Mezitím už se zákazníky nesnažím přesvědčovat, nýbrž jim nabízím, aby čistivou vodu Butzwasser® a další Lichtmatrix-produkty vyzkoušeli... a žádný výrobek se mi dosud nevrátil! Domácnosti, maloobchod, podniky, hotely atd. používají Lichtmatrix-produkty…“ (E. C. z M.)

V naší restauraci používáme čistivou vodu Butzwasser® v myčce. Funguje skvěle, talíře se zase lesknou. Zdá se, že minerály z vody už nezůstávají na talířích a ty jsou taky úplně jiné na omak. Prostě čisté, bez pocitu nějakého maziva.“
(B. R. z F.)

„Čistivá voda Butzwasser® neutralizuje povrchy, a ty pak nepřitahují tolik prachu. Při opakovaném použití se odstupy mezi čištěním zvyšují, tzn. prostory zůstávají úměrně jejich užívání déle čisté.” (Peter Tronicke – Innovation GmbH)

„Jako majitel obchodu s výrobou potravin jsem se od té doby, co používám čistivou vodu Butzwasser®, stal naprostým fanouškem tohoto absolutně přirozeného čisticího prostředku… především moje četné skleněné tabule a všechny plochy
z ušlechtilé oceli jsou čisté jako nikdy předtím.“ (J. F. z T.)

„Vyvíjíme se stále víc k ‚zelenému hotelu‘. Čistivá voda Butzwasser® je milník!“ Frank Hägele (vedoucí hotelu Plaza v Berlíně)

„Ten, kdo to s úctou vůči Zemi a s jejím zachováním myslí skutečně vážně, ten se čistivé vodě Butzwasser® nevyhne.“ Rodina Scheyer (majitelé a provozovatelé hotelového a seminárního střediska Sonnenstrahl)

„Používání desítek různých čisticích prostředků už patří minulosti!“ (S. W. z W. – úklid a údržba)

„Nejen, že používám s nadšením čistivou vodu Butzwasser® už celé měsíce v domácnosti, ale teď po přestěhování do mého nového obchodu ho čistím výhradně čistivou vodou... Také mezitím prodávám čistivou vodu z přesvědčení ve svém obchodě.“ (R. S. z C.)

„Pro mě je čistivá voda Butzwasser® to nejlepší pro disky na autě a pro kýly našich plachetnic (jsem předsedou plachetního klubu) – vloni jsme u většího počtu lodí s čistivou vodou Butzwasser® odstranili vodní kámen na kýlech a očistili je. It‘s so easy!“ (P. G. z N.)

O čistivé vodě se dočtete více zde.

Sprühflasche

220,- Kč

Další ohlasy uživatelů

„To, čím na mne dělá čistivá voda Butzwasser® největší dojem je to, že se dá čistit opravdu bez chemie. Od doby, co znám čistivou vodu Butzwasser®, umývám např. auto úplně bez jakýchkoli přídavků. Obzvlášť jsem si povšiml trvalého účinku čistivé vody Butzwasser® při čištění disků. Dřív se to muselo vždycky dost „drhnout“. S čistivou vodou Butzwasser® se to vlastně jen přetře a špína se odstraní. Tento účinek se s každým čištěním ještě zlepšuje. I skla jsou fantasticky čistá. Jako kdyby už ani nebyla vidět. Používám čistivou vodu Butzwasser® i v ostřikovačích skel u stěračů. Normální voda jak známo nerozpouští tuky. Čistivá voda Butzwasser® ano. Svůj skleněný stůl čistím už jen s čistivou vodou Butzwasser®. Rozpouští veškeré otisky prstů a jiné mazaniny a velice krásně se pak leskne. Všeobecně se sklo dá s čistivou vodou Butzwasser® nádherně čistit. Bez chemie, pro dobro životního prostředí a mých rukou. Zubní povlak už neznám, od té doby, co si čistím zuby JEN s čistivou vodou Butzwasser®.“ (M. L. ze S.)

 

„Jako kuřák jsem míval v autě po čištění oken šmouhy… mezitím už auto a hlavně skla nečistím tak často, od té doby, co používám čistivou vodu Butzwasser®, a je to prostě super čisté a žádné šmouhy, dokonce i když s tím čistím okna v plném slunečním světle. Manželka byla krajně nedůvěřivá, mezitím má ale doma už jen tuhle čistivou vodu Butzwasser® jako čisticí prostředek.“ (P. T. z T.)

 

„Když u nás začala naše „Perla“, ukázala jsem jí, co máme za čisticí bio-prostředky a zbytky a samozřejmě i čistivou vodu Butzwasser® včetně rozprašovadla. Hned napodruhé učinila volbu a nadšeně mi vyprávěla, že čistivá voda Butzwasser® čistí nejlépe ze všech nejen povrchy (dřevo, dlaždičky, sklo, keramiku), ale že i hadry mnohem lépe stírají špínu než u všech ostatních prostředků. Rozhodla se, že čistit bude už jen čistivou vodou Butzwasser®. Po pár týdnech mne požádala, abych jí obstarala také jednu lahvičku čistivé vody Butzwasser® pro její domácnost. Prý bude mít mnohem lepší svědomí, už jen kvůli jejímu psu.“ (H. F z R.)

 

Čištění zubů dopadlo báječně, každou chvíli si beru zrcátko a kochám se světlejší barvou zubů. (M. Ž. z Ú.)

„Minulý týden jsem dostala první várku čistivé vody Butzwasser®. Včera večer pak „křest ohněm“. Na našem venkovním schodišti (granit, neleštěný) byla už řadu dní skvrna. Srovnatelná se skvrnami, které do granitu vnikají ze spáleného oleje hrobních svíček. Vařící vodou trvalo odstraňování týdny, ačkoliv to je nejúčinnější metoda. Nastříkala jsem na skvrnu čistivou vodu Butzwasser® a nechala působit. Když jsem se znovu podívala, byla skvrna o něco menší. Plochu jsem otřela a znovu postříkala. Dnes ráno byla skvrna už jen poloviční. Poté jsem na ni nalila vařící vodu. Později, když to oschlo, byla skvrna pryč. SUPER!!!!!!!“ (R. E. z E.)

„Mému nejmladšímu se dnes vylil inkoust na můj nenalakovaný dřevěný psací stůl. Když jsem přišla domů, snažil se už se zmizíkem, aby mne uchránil toho nejhoršího pohledu. Ptala jsem se ho pak, co všechno už vyzkoušel, aby ten obrovský flek odstranil. „Viss“ to prý nedokázal, a jeho zmizík taky ne. První, co mě napadlo, bylo: čistivá voda Butzwasser®!!! Postříkat, nechat krátce zapůsobit, 1 x zopakovat, a: nejen že inkoust zmizel, ale psací stůl je nevídaně čistý. Až je mi to nějaké záhadné.“ (K. D. ze S.)

„Nechce se tomu sice ani věřit, ale ono to opravdu čistí! A nejsenzačnější jsou ty lesknoucí se povrchy! Laptop, obrazovky a podlaha neuvěřitelně září. Dokonce to očistí mastné hmatance na mobilu. Odkud se ten lesk bere, si vůbec nedokážu vysvětlit. Konečně něco skutečně ekologického! (I. S. z M.)

„Najednou jsem si to uvědomila. Hned jsem odstranila všechny chemické výrobky. Čistivou vodu Butzwasser® používáme v domě úplně na všechno, od kuchyně až po koupelnu. Na lak auta mi taky už nic jiného nepřijde a skrze okna auta jsem ještě nikdy tak dobře neviděla. Přidáváme ji i do myčky a do pračky a mohli jsme tak snížit spotřebu prášku o 50 %, kromě toho se potom snadněji žehlí. Čistím jí i boty a moje kamarádka své šperky. Každý už má svůj vlastní rozprašovač. Zavedla jsem ji teď i v kanceláři. U pracovního stolu už nemám chemický pach a všeho (klávesnic, telefonů atd.) se mnohem raději dotýkám.” (M. H. z M.)

„Špína, mastná špína jde s čistivou vodou Butzwasser® vyčistit velmi dobře. Hliníkový rám pokrytý vrstvou prachu je zase pěkně čistý a lesklý.“ (G. M. z R.)

„Poté, co jsem čistivou vodu Butzwasser® asi před dvěma roky nějakou dobu používala sama, dala jsem ji i mé uklízečce a od toho dne je to jediný čisticí prostředek v domácnosti… Jsem přesvědčená uživatelka čistivé vody Butzwasser®.“ (B. R. z M.)

„S čistivou vodou Butzwasser® jsem velmi spokojená. Čistím s ní svůj skleněný stůl a ten teď vypadá úplně nádherně. A čistit s ní zrcadla – to je pohádka.“ (S. B. z M.)